Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko czerwone ku... głosuja na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał ci tam  Kolo wyżej że takich czerwonych buców, konfidentow należy natychmiast utylizować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się kolego,TYLKO PIS !!!!!  jak nie chcemy aby z POLSKĄ stało się to co z KRYMEM. To wszystko dzisiaj to nic jak tylko czerwona pajęczyna,agentura soviecka i płatni pachołki Moskwy,to wszystko należy raz na zawsze zniszczyć i zutylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze i jezyk ostrzejszy w konentarzach. Sztabowcy z mikrofonami w kieszeniach ostro pracują przy klawiaturach. Nic tylko współczuć taim osobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze i jezyk ostrzejszy w konentarzach. Sztabowcy z mikrofonami w kieszeniach ostro pracują przy klawiaturach. Nic tylko współczuć taim osobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gościu: wcale nie czerwone  a na pewnie też nie k.. Każdy głosuje na tego na kogo chce na tym polega w końcu demokracja czy Ci się to podoba czy nie. Ale  z takim podejściem to lepiej głosuj w czeczenii albo abchazji gdzie WWP ma ponad 100% poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pije kuba do jakuba  jakub do michała  pijesz ty piję ja kompanija cała a tak poważnie to o co tyle takiej paplaniny no chyba że taka kampania. A czemu taka brutalna a bo tacy konkurenci dobrzy i trzeba ich osłabić. Panie Michale wierzymy ze prokuratura szybko ustali tych dowcipnisi. powodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie mnie juz to wkurza teraz taka chyba moda wszystcy wszystkich nagrywaja rozmawiasz z kolega i nie wiesz czy nie bedzie zaraz na fejsie jak sobie przeklnąłeś a jak sobie nie przeklnąłeś to się dorobi pare dzwięków i będzie bardziej interesująco. bez sensu temat jakby w krasniku nie było o czym pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Michała i jestem pewien że ktoś mu chce po prostu zaszkodzić. super gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Michała i jestem pewien że ktoś mu chce po prostu zaszkodzić. super gość.
Jasne. I my ci od razu uwierzymy bo to napisałeś. Śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwi mnie to co powiedział pan Michał (celowo przez małe P). Znam go od czasów studenckich, on taki jest, a dla "kariery" zrobi wszystko. Boję się co zrobi jak nie daj Bóg załapie się do owego sejmiku, oby nie. Jedno podejście spalił a pół Lublina oplakatował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz każdy z tym Panem studiował, jeździł na konwenty i balował w dyskotece. Wszystko na potrzeby wpisu pod artykułem. Poczekajmy co powiadomione organy ustalą i będzie jasno a takie blablanie na formum nudne się już robi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...